Usługi

Oferta

Analiza i koncepcja

Analizujemy potrzeby klienta, oraz możliwości zastosowania konkretnych technologii do stworzenia spójnej i optymalnej oferty. Opracowujemy wstępną koncepcję i wygląd stron będąc jednocześnie w stałym kontakcie z klientem.

Projekt graficzny

W tym etapie przygotowujemy system nawigacji i typografii oraz planujemy kolorystykę elementów związanych ze zwiększaniem konwersji na stronach. Tworzone przez nas  projekty stron wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Wdrożenie projektu

Kolejne prace odbywają się w oparciu o projekt graficzny przygotowany poprzednio. Tworzymy wysokiej jakości kod zgodny ze standardami, który zapewnia prawidłowe wyświetlanie się strony na wszystkich urządzeniach.

Aktualizacja i rozwój

Oferujemy współpracę naszym klientom w zakresie obsługi hostowanych przez nas stron internetowych, zapewniając stałą aktualizację treści. Zapewniamy także aktualizację oprogramowania służącego do zarządzania treścią strony, sklepu czy aplikacji.

Domena i hosting

Oferujemy domeny oraz profesjonalny hosting u sprawdzonych usługodawców, ciągły monitoring i backup danych. Dopasowujemy daną usługę do planu hostingowego tak, aby wybrać optymalne rozwiązanie dla naszych klientów.

Pozycjonowanie i reklama

Optymalizujemy kod tak, by był jak najbardziej przyjazny dla wyszukiwarek internetowych. Swoje usługi wzbogaciliśmy także o pozycjonowanie i reklamę. Wszytko to, aby budować swoją markę i stać się rozpoznawalnym w internecie.

3

Lata działalności

Godzin pracy

7k+

Linijek kodu

10k+

Wypitych kaw

2k+